Kalendář událostí

« Únor 2017 »
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728     

venku     doma

Tabulka Tipsport extraligy

1.HK 36 Skalica0
2.HC Košice0
3.HC Dukla Trenčín0
4.HKm Zvolen0
5.HC Vítkovice Steel0
6.PSG Zlín0
7.HC Kometa Brno0
podrobnosti»

Týmy

Tým - 4. třída - 2010/11

BrankářDatum narozeníVýškaVáhaHůl
Bajza František16.12.2001  L
Horák Tomáš15.01.2001  L
Opavský Josef18.02.2001  L
Neurčená poziceDatum narozeníVýškaVáhaHůl
Baďura Martin13.04.2001  P
Bouček Jaroslav28.03.2001  L
Dohnal Marek15.02.2001  L
Dřímal Tadeáš17.09.2001  P
Havlík Lukáš08.08.2001  L
Jaroněk Jan30.10.2001  L
Jenáček Šimon01.08.2001  L
Kozubík David27.09.2001  L
Kužílek Martin12.06.2001  L
Luža Dominik25.03.2002  L
Mlýnková Natálie24.05.2001  L
Mynář Petr29.03.2001  P
Nováček David01.04.2001  L
Podešva Jiří01.08.2001  L
Pospíšil Daniel10.04.2001  L
Prchal Jakub03.07.2001  L
Riedl Vojtěch17.03.2002  L
Sebera Matěj15.05.2001  L
Suhrada Jiří27.04.2001  L
Štětkář Michal23.07.2001  L
Turzík Radek04.01.2001  L
Vyoral Jiří07.11.2001  L
Žáček Jakub15.07.2001  L

Realizační tým 4. třídy:

Trenér: Mojmír Nečas
Asistent:
Aleš Bachánek
Vedoucí mužstva: Luděk Ondík

Tým - 3. třída - 2010/11

BrankářDatum narozeníVýškaVáhaHůl
Manďák Jakub01.07.2002  L
Plšek Adam26.03.2002  L
Šarman Dominik11.01.2002  L
Neurčená poziceDatum narozeníVýškaVáhaHůl
Al Azawy Adam17.02.2002  L
Bachánek Adam31.05.2002  P
Čajanová Sára10.12.2002  L
Čech Richard03.08.2002  P
Forman Michal11.07.2002  L
Hradil Ondra16.01.2002  L
Hrazdira Richard16.08.2002  P
Hurta Dominik01.04.2001  L
Kopčil Michal21.06.2002  P
Koudela Marek23.07.2002  L
Krajča Lukáš31.12.2002  L
Liss Richard23.04.2002  L
Macík Adam26.09.2002  P
Marek David20.04.2002  P
Martinec Tomáš16.12.2002  L
Mravec Daniel03.12.2002  L
Odstrčilík Lukáš10.01.2002  L
Ondík Filip03.05.2002  L
Prokeš Antonín11.06.2002  L
Siegel Martin22.08.2002  L
Ševčík Tomáš08.10.2003  L
Šindelek Filip01.05.2003  L
Talafa Tadeáš28.09.2002  L
Zálešák Jiří17.06.2002  L
Zálešák Václav17.06.2002  L
Zapletal Pavel08.01.2002  L
Zemánek Tomáš07.08.2002  L

Realizační tým 3. třídy:

Trenér: Mojmír Nečas
Asistent:
Petr Žák
Asistent: Tomáš Kojecký
Vedoucí mužstva: František Mikl

Tým - 2. třída - 2010/11

Neurčená poziceDatum narozeníVýškaVáhaHůl
Burian Adam20.01.2004  L
Cunda Miroslav29.05.2003  L
Czvalinga Pavel09.06.2003  L
Čapka Adam10.04.2003  L
Čechmánek Jakub07.01.2004  L
Češek Josef22.08.2003  L
Čunek Matěj28.03.2003  L
Forejtar Jan17.04.2002  L
Frömel Šimon27.05.2003  L
Gazdoš Tomáš12.05.2003  L
Geryk Matyáš22.12.2003  L
Hamrla Patrik21.05.2003  L
Háp Filip16.09.2003  L
Herčko Petr18.10.2003  L
Hoferek Jan27.03.2003  L
Holubář Jakub21.12.2003  L
Hubík David28.04.2003  L
Chludil Lukáš10.07.2003  L
Chytil Ivo02.04.2003  L
Kalina Jan24.10.2003  L
Klhůfek Ondřej22.09.2003  L
Klhůfková Martina22.09.2003  L
Kojecký Tomáš17.03.2003  L
Kráčalík Jakub19.03.2003  L
Kubečka Jonáš19.03.2003  L
Lavička David03.05.2003  L
Mačák Tomáš24.12.2003  L
Maliňák Michal26.02.2003  L
Maršálek Matěj06.10.2003  L
Matula Jaroslav15.07.2003  L
Merta Matěj19.09.2003  L
Mikl Matyáš01.08.2003  L
Nábělek Patrik11.12.2003  L
Nedbálek Erik24.04.2003  L
Oškera Matěj03.06.2003  L
Pospíšil Dominik28.08.2003  L
Prčík Petr15.02.2003  L
Ramert Jan18.01.2004  L
Synek Tobiáš03.10.2003  L
Ševčík Tomáš08.10.2003  L
Šindelek Filip01.05.2003  L
Šolc Filip26.04.2003  L
Vaškových Richard07.01.2003  L
Vašťák Matyáš02.03.2003  L
Vlk Radim15.10.2003  L
Vykoukalová Andrea17.12.2003  L
Zatloukal Adam29.10.2003  L
Žák Jakub12.01.2003  L

Realizační tým 2. třídy:

Trenér: Zdeněk Sedlák
Asistent:
Radek Poslt, Michal Tomek, Jiří Valda
Vedoucí mužstva: Jiří Kovář