Kalendář událostí

« Květen 2017 »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

venku     doma

Tabulka Tipsport extraligy

1.HK 36 Skalica0
2.HC Košice0
3.HC Dukla Trenčín0
4.HKm Zvolen0
5.HC Vítkovice Steel0
6.PSG Zlín0
7.HC Kometa Brno0
podrobnosti»

Aktuality

PSG Zlín chystá v nové sezoně pro fanoušky mnoho novinek, největší bude zcela nový web

14.08.2012 - Tomáš Melzer

Extraligový hokejový klub PSG Zlín chce dostát sloganu ...zažij víc než hokej! V přestávce před novou extraligovou sezonou se intenzivně pracuje na inovacích v oblasti servisu pro fanoušky. Novinky se budou týkat webových stránek, facebooku, zatraktivnění domácích utkání extraligového A týmu nebo akcí pro fanoušky.

Největší novinkou bude pro fanoušky PSG Zlín zcela nový web, který se po deseti letech převlékne do nového kabátu. Mimo nového grafického zpracování, se fanoušci mohou těšit na aktuální novinky z A týmu i mládeže, kompletní výsledkový a statistický servis a rovněž na sekci fanzóna. V té budou postupně nachystány zajímavé odkazy, wallpapery, videa a mnoho dalších novinek. Součástí webových inovací bude propojení stránek PSG Zlín s oficiální facebookovou stránkou, ta dozná rovněž mnoho změn, jak v grafickém, tak i v uživatelském zpracování. "Nedostatků způsobených dlouhým fungováním této webové prezentace jsme si byli vědomi. Ihned po skončení extraligové sezony jsme na této věci začali pracovat, děláme maximum pro to, aby se nová webová prezentace našim fanouškům líbila a na konci srpna byla plně funkční," řekl za vedení PSG Zlín jednatel Patrik Kamas.


Za marketingovou složku klubu jej doplňuje Tomáš Melzer: "Současně pracujeme na inovaci facebookových stránek, které budou s novým webem vzájemně propojeny. Stále platí, že klub chce s fanoušky co nejvíce komunikovat, facebook je pro svou interaktivitu vhodným komunikačním prostředkem, mimo jiné nabídne další zajímavosti. Facebooková stránka v nové podobě bude spuštěna současně s novým webem klubu."

 
V loňské sezoně fanoušci mohli zaznamenat změny doprovodného programu extraligových utkání A týmu PSG Zlín v podobě motivačních videí na kostce nebo inovace hudebního doprovodu. Pro nadcházející extraligový ročník bude klub v zatraktivnění průběhů utkání pokračovat. "Naším cílem je, aby si fanoušci odnesli ze zimního stadionu Luďka Čajky především sportovní zážitek z dobrého výkonu hráčů. Tento chceme umocnit doprovodným programem. Nechci zatím prozrazovat, co přesně chystáme, nicméně novinky se budou týkat jak předzápasového programu, tak i přestávek," řekl Melzer.


Klub PSG Zlín chystá mnoho dalších zajímavých akcí a projektů. V srpnu vyjde kalendář na rok 2013, který nafotili hokejisté A týmu společně s dětmi z dětského domova a kojeneckého ústavu ve spolupráci s dobročinnou organizací Korunka Luhačovice. Výtěžek z prodeje kalendářů půjde ve prospěch potřebných dětí ze Zlínského kraje. "Tento kalendář chceme pokřtít společně s našimi fanoušky, nejspíše na Dni otevřených dveří, čímž předesílám další, v minulosti již několikrát konanou a fanoušky oblíbenou akci. Chystáme i další akce, na kterých se budou moci fanoušci setkat s hráči extraligového týmu. V jednání je rovněž benefiční zápas s týmem HC Olymp Praha, kde hraje mnoho známých tváří v čele s Martinem Dejdarem a další," uzavřel za marketing PSG Zlín Tomáš Melzer.

 

FOTO: ZLIN PRESS PETR SAGNER


Čtenost článku: 5483

<<zpět